Kłos Lutomia - strona nieoficjalna

Pierwsza porażka

• autor: beny11, 2013-09-21 15:23

Pierwsza porażka w lidze .

W meczu 3 kolejki juniorzy Kłosu podejmowali K.S. Walim . Na własnym boisku każdy liczył na zwycięstwo , wszyscy na boisko wyszli mocno zmotywowani . Niestety w pierwszych minutach padła bramka dla gości , co podłamało drużynę z Lutomi . Stan meczu wyrównał Krzysiek Grandys poprzez fejomenalny strzał z około 30 metra , bramkarz odprowadził piłkę wzrokiem . Do przerwy drużyna przyjezdna zdołała zdobyć jeszcze 2 bramki poprzez indywidualne błędy w drużynie . Po przerwie inicjatywę przejęli zawodnicy  Kłosu . Rozegrali kilka składnych akcji co pozwoliło na strzelenie gola . Dośrodkowanie Tomka Makarewicz wykorzystał Beniamin Kuś który zmusił bramkarza do wyciągnięcia piłki z siatki . Kolejne 2 bramki drużyny z Walimia i mamy wynik 2-5 . Jeszcze jedną bramkę zdołał zdobyć Beniamin Kuś poprzez wykorzystanie zamieszania na linii szesnastego metra , pokonując bramkarza . Mecz zakończył się wynikiem 3-5 dla przyjezdnych .

Autor: Treść:pozostało znaków:

Jak wysoko w tym sezonie zajdzie drużyna seniorów ?

Które miejsce zajmie Kłos (juniorzy)po rundzie jesiennej ?

Kłos LutomiaNiemczanka Niemcza
Kłos Lutomia 4:1 Niemczanka Niemcza
2014-05-24, 13:00:00
    relacja »

K.S. Walim 5:0 Rawa Boleścin
Koliber Uciechów 3:5 Stal Świdnica
Kłos Lutomia 4:1 Niemczanka Niemcza
Boxmet Piskorzów

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. beny11 3